Apartment La Floride Promenade des Anglais StarStar

Základní informace

Příjezd: 16:00 - 19:00
Odjezd: 10:00
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
87 %

Apartment La Floride Nice nabízí ubytování s možností vlastního stravování v Nice. Stojí 1,5 km od Promenade des Anglais a 3,6 km od výstaviště Nice Acropolis.

Apartmán s 1 ložnicí je přístupný výtahem a zahrnuje TV i terasu s krásným panoramatickým výhledem na moře. Kuchyň je vybavená myčkou nádobí a mikrovlnnou troubou. Nechybí ani koupelna a samostatná toaleta.

Pokud budete chtít poznat okolí, můžete navštívit 2,2 km vzdálené nádraží Gare de Nice-Ville i 2,9 km vzdálené historické centrum. Letiště Côte d'Azur leží 5 km daleko. Pěšky snadno dojdete k obchodu, supermarketu, restauraci a autobusové zastávce.

Poloha

Obrázek polohy hotelu na mapěon-line mapGEO:43.69016,7.24416

, 6000 Nice

Objednávkový formulář

Pokud chcete vidět volné pokoje, zadejte datum vašeho příjezdu a odjezdu a nabídka pokojů se sama aktualizuje.
Od: Do:

Pokoje

Typ pokoje
Osob
Pokojů
Cena za pobyt

Apartmán s 1 ložnicí
4
od 108.6 EUR
více informací

Vybavení pokoje

Koupelna, Kuchyň, Mikrovlnná trouba, Myčka na nádobí, Pohovka, Terasa, Toaleta, Topení, Trouba, TV, Výhled na moře

Vybavení a služby

 • Rodinné pokoje
 • Výtah

  Všeobecné platební a storno podmínky

  Upozornění: Toto může být upřesněno, změněno i zrušeno v podmínkách samotného pokoje.

  Příjezd a odjezd (odbavení)

  příjezd (check-in):    16:00 - 19:00
  odjezd (check-out):    do 10:00

  Důležité informace

  Upozorňujeme, že celá platba za rezervaci musí být uhrazena před příjezdem. Interhome Vám zašle potvrzení s detailními údaji o platbě. Poté, co bude přijata celá platba, obdržíte e-mail s informacemi o objektu včetně adresy a místa vydání klíčů. V den příjezdu se vyžaduje složení zálohy ve výši 460 EUR za případné způsobené škody. Záloha Vám bude v plné výši vrácena, pokud nebudou při kontrole ubytování zjištěny žádné škody.

  Storno podmínky

  Pokud rezervaci zrušíte nebo změníte do 43 dní před datem příjezdu, bude vám účtováno 10 procent z ceny celé rezervace. Pokud rezervaci zrušíte nebo změníte do 29 dní před datem příjezdu, bude vám účtováno 50 procent z ceny celé rezervace.Pokud rezervaci zrušíte nebo změníte do 2 dní před datem příjezdu, bude vám účtováno 80 procent z ceny celé rezervace.Pokud rezervaci zrušíte nebo změníte pozdě nebo do hotelu nepřijedete, bude vám účtováno 100 procent z ceny celé rezervace.

  DPH a městské/turistické poplatky

  DPH se neplatí městská daň ve výši 0.90 EUR na osobu za noc není v ceně. poplatek za úklid ve výši 24 EUR na osobu za pobyt není v ceně.

  Platební podmínky

  Platí se 30 procent z celkové částky v den uskutečnění rezervace. Platí se celková cena rezervace nejpozději 42 dní před příjezdem.

  Děti a možnost přistýlky

  Děti jsou v hotelu vítány. Za použití stávajících postelí pro všechny děti do 2 let se neplatí.Maximální počet přistýlek/dětských postýlek na pokoji je 0.

  Domácí mazlíčci (zvířata)

  Domácí zvířata nejsou povolena.

  Internet

  Internetové připojení není k dispozici.

  Parkování

  Parkování není možné.

  Menu

  Čeština  Slovensky 

    Měna: